Zažijte letní dovolenou u jezera s celou rodinou nebo přáteli. Dovolená na dosah pouhých 2,5 hodiny jízdy z Brna. Ubytování najdete ZDE!

Mezi oblíbené letní aktivity u jezera patří:
 
Koupání - v oblasti se nachází mnoho pláží, které najdete v každém městečku kolem jezera. vstup na pláže je s kartou Neusiedler See Card zdarma. Bez karty je vstup na některých plážích zpoplatněn, ale částka není vysoká 3.--5.- Euro/osoba/den.
 
Cyklistika -  Slunce, pláže a jezero, mnoho jedinečných výletních míst v okolí, jízda na kole a region snejvíce členitýma cyklostezkama v Rakousku. to jsou věrohodné argumenty pro výlet na kole kolem Neziderského jezera!  Místní trasy jsou vyznaménny přísným německým cyklistickým klubem ADFC jako 5-hvězdičkové trasy. Cykloturisté jakéhokoliv věku si mohou vybrate s více než 40 cyklistických tras s více než 1000 kilometrů.
 
Výlety lodí - na jezeře funguje lodní doprava z Purbachu do Rustu, která je vhodná k přeprvě kol nebo jako zážitekpro celou rodinu.
 
Vinařská a kulinářská oblast - místn oblast oplývá spoustou míst, kde se můžete dobře najíst. Oblast je pohatá na vinařství, která můžete navštívit a poznat místní vína.
 
Vodní sporty - Neziderské jezero je rájem všech kite a windsurferů a milovníky paddle boardingu. Se svojí hloubkou kolem 1,5 metru není jezero nebezpečné, zároveň jsou zde často příznivé povětrnostní podmínky. V každém městečku kolem jezera najdete kluby a školy, ve kterých si dané sporty můžete vyzkoušet nebo si koupit kurz. Samozřejmostí jsou půjčovny vybavení, včetně lodí.
 
Ubytování najdete ZDE!