Možnosti zajimavostí
Vyhledávání jiných zajímavostí
G-Link
G-Link
Lokalita: Wagrain

G-LINK WAGRAIN neuvěřitelné 2,3 km propojení dvou lyžařských středisek v úctyhodné výšce přes 300 m. Na 1. straně mezistanice kabinové lanovky Létající Mozart, na druhé straně 1. mezistanice Gräfenberg express

Tradiční lyžařské městečko Wagrain v srdci Salcburku hor leží mezi 2 lyžařskými středisky - Flachau-Wagrain a Wagrain-Alpendorf. Obě tato střediska jsou součástí komplexu Ski-Amadé. Dosud mezi těmito středisky, ve kterých platí stejný ski-pas jezdil ski-bus.

Loni se podařilo tyto 2 střediska propojit, a to ne ledajaké ale doslova z kopce na kopec. Postavili zde novou lanovku, která spojuje 2 lyžařské kopce - a to v úrovni 1. mezistanice známé lanovky "Flying Mozart" k vrcholu "Griessenkareck" , a 1. mezistanice "Gräfenberg express" k vrcholu "Gräfenberg".

Nová lanovka G - Link Vám cestu do doliny a skibusem ušetří. Za 6 minut přepraví 130 osob do vzdálenosti 2,3 km ve výšce přes 300m nad údolím.

Na této trati jezdí dvě gondoly (kabiny), lanovka má maximální přepravní kapacitu 1300 osob za hodinu (v každém směru). .

Už samotná jízda v lanovce je i kromě potřebného dovezení se do dosud jiného lyžařského střediska, zážitkem.

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ
Maurer, Landhaus
Online rezervace

Maurer, Landhaus

Wagrain
Apartmánový dům
od 1 375

Vybrat pokoj
Almhof Grubhöhe

Almhof Grubhöhe

Wagrain
Chata
od 6 250

Vybrat pokoj
Aktiv und Family Hotel Alpina
Online rezervace

Aktiv und Family Hotel Alpina

Wagrain
Hotel ****

Pro ověření volných kapacit je třeba zadat termín a lokalitu
Vybrat pokoj
Fotogalerie
Mapa a trasa
G-Link
Zadejte Vaši adresu Zobrazit trasu
  Otevřít v novém okně