Pojištění Alpenverein je cenově a plněním jedno z nejvýhodnějších pojištění. A platí to zejména pro celé rodiny. Pokud se chystáte na týdenní lyžování do Rakouska, určitě neváhejte. Toto pojištění Vás pro celou rodinu nevyjde dražší než jiné pojištění a je přitom platné po celý rok. A k tomu poskytuje i řadu dalších výhod, včetně levnějšího ubytování v mnoha horských chatách.

Členství Alpenverein

Pojištění Alpenverein zajišťuje rakouský horolezecký spolek Alpenverein a stojí za ním takové pojišťovny jako Uniqa Personenversiherung AG a Generali Versicherung AG, které jsou zárukou vysoké profesionality, kvality a bezpečí. Pojištění je určené jednotlivcům a skupinám, které se aktivně zabývají outdoorovými sporty, stejně tak ale i pro rodiny, které spolu tráví aktivní dovolenou. Pojištění je zároveň, kromě pár severských oblastí (Antarktida, Arktida, Grónsko a Špicberky), platné po celém světě. 

Pojištění je součástí členství v Alpenverein, které získáváte automaticky, a které s sebou kromě samotného pojištění nese řadu výhod v právech a při pobytu v různých především alpských a jiných světových lokalitách.

Outdoorová pojistka

Co se týče pojištění pro Vaše outdoorové aktivity (kromě sportů provozovaných ve vzduchu parašutismus, paragliding apod.) je členství v Alpenverein tou nejlepší volbou, nemusíte se omezovat na značené tratě a stezky, ale můžete se vydat skutečně dobývat hory. Pojištění je platné až do výšky 6000 m.n.m., vhodné pro freride, skialpinisty a všechny letní i zimní aktivity, kde se setkáváte s přírodou nejen na značených trasách.

Ceny a zvýhodnění.

Členství v Alpenverein, v jehož rámci je pojištění, je velmi cenově výhodné především k vysokým limitům plnění v případě problémů při Vaší dovolené nebo expedici. Kromě základního tarifu jsou zvýhodněni partneři členů, rodiny, invalidé, tělesně postižení nebo samoživitelé.

Další informace naleznete zde


  • Jsme specialisté na Rakousko

  • Největší nabídka až 1600 ubytovacích zařízení v Rakousku

  • Nejlepší možné ceny včetně slev
  • Máme 15 let zkušeností s cestováním v Rakousku
  • Podpora v českém jazyce
  • Všechny informace o Rakousku na jednom místě
  • Bezpečná rezervace