Dovolená s letem balónem pro Vás a Vaši rodinu nebo přátele!

12.01- 26.01.2019, Filzmoos a okolí!

 

Ve spolupráci s firmou Balony.eu jsme pro Vás připravili jedinečnou nabídku. V obci Filzmoos a stejnojmenném lyžařském středisku, které je součástí oblasti Ski amadé, která se pyšní spojením 25 středisek na 1 skipas, 270 vleky a skoro 800 km sjezdovek.

 

Ve dnech 12.-26.1.2019 bude ve Filzmoos létat cca 50 balónů, z celé Evropy a také 7 balónů z ČR, z toho 2 balony společnosti BALONY.EU

 

Balónová fiesta ve Filzmoosu je skvělá akce, která baví lidi ve vzduchu i na zemi. Nebe se zaplní balóny různách barev i tvarů a vy můžete fotit alpské panorama s novou kulisou. 

Díky nám ale nemusíte zůstat stát pouze nohama na zemi a v rámci svého pobytu s přáteli nebo rodinou můžete obejdvit Alpy a celou oblast z horkovzdušného balónu!

 

Ubytování Vám zajistíme v aparmtánech, penzionu nebo v hotelu podle Vaší potřeby a zároveň zajistíme letenky. 

Lze bydlet přímo ve Filzmoosu a okolí, zde ám rádi uděláme nabídku namíru dle Vašich požadavků.

Půl hodiny od Filzmoosu se nachází středisko Schladming Dachstein, kde jsou možné týdenní pobyty v apartmánech, nabídku najdete ZDE. Pobyty kratší nebo v jiném termínu ve Schladmingu rádi vyřídíme, pokud nám napíšete e-mail s Vašim požadavkem.

 

Proč s námi do Filzmoosu?

Let horkovzdušným balónem je obrovský zážitek. Na místě bude připraven Váš český pilot, který Vám navrhne čas a den letu v rámci Vašeho pobytu. Balónové létání je závislé na počasí, a proto není každý den vhodný pro létání. Je potřeba stabilních podmínek co se týče teploty a síly větru.

Proto je spojení Vaší dovolené a dělšího pobytu ve Filzmoosu a okolí ideální, protože při čekání na vhodné počasí si můžete užívat dalších aktivit, které lyžařská oblast nabízí - tzn. lyžování, snowboarding, sněžnice, a pokud by Vám byl Filzmoos malý, můžete vyrazit do Ramsau na běžky nebo na ledovec Dachstein s překrásnou vyhlídkou, no a v neposlední řadě lze lyžovat přímo v středisku Schladming, vše je vzdáleno do 30 min autem od Vašeho ubytování.

 

Jak probíhá let?

Váš let bude trvat 1-2 hodiny. Po domluvě s Vaším českým pilotem odstartujete z Filzmoosu a poletíte, jak to u balónů bývá, přesně tam, kam Vás vítr zanese. Po přistání pro Vás přijede doprovodné vozidlo a odveze zpět do Filzmoosu.

Důležitá je příprava na let, která kromě krátké instruktáže pilota zahrnuje i přípravu v podobě velmi teplého oblečení, především bot. Nahoře může být zima, ale výhledy a zažitek Vám vše vynahradí.

 

Kolik to stojí?

Ubytování v apartmánech nebízíme od 2890.-Kč/apartmán pro 4 osoby/noc, ubytování v penzionu od 1290.-Kč/noc se snídaní a ubytování v hotelu s polopenzí od 2090.-Kč/os./noc. (nabídka dle vytíženosti kapacit)

Ubytování nabízíme na míru dle Vašich požadavků.

Letenka pro 1 osobu osobu stojí od 7800.-Kč.

 

Jak objednat?

Stačí se ozvat na e-mail rakousko@rakousko.cz, napsat své požadavky (počet osob, termín pobytu v rámci daného týdne, případně počet letenek)

Další info také ZDE!