NOVINKA LÉTO 2017 v Bad Hofgasteinu

První rakouské termální jezero v lázních Alpentherme Gastein.

Nabídku ubytování najdete ZDE!

Unikátní, originální, křišťálově čisté! Od července 2017 nabízí Alpentherme Gastein nové termální koupaliště. Zažijte nezapomenutelné zážitky díky novým venkovním termálním jezerům a rozšířenému areálu.

Pro děti budou v areálu nové 30 m dlouhé vodní skluzavky.

Při koupání v nových dvou jezerech zažijí Vaše smysly sílu přírody, průzračnost vody a čistou energii, která zregeneruje vaše tělo. Jezera jsou unikátní a ojedinělé, protože jsou napájeny termální vodou údolí Gasteinertal. Jezera mají rozlohu  1300 m² a 370 m². Každý den přiteče do jezer  150 m³ čerstvých termální vody, která je průzračná, díky čištění bez přidání chemických látek - jako je například chlor. Voda je udržována čistá pomocí systému biologické filtrace. Voda je tedy vhodná pro všechny, kteří mají problémy s kůží nebo alergiemi.

Nejen voda, ale i poloha v údolí Gasteinertal s nádherným výhledem na hory je jedinečná. Venkovní koupaliště s jezery bude otevřeno vždy od začátku května do konce října, což umožňuje stálá teplota termální vody v jezerech. A to je jasná výhoda, zejména kdykoli se počasí rozhodne nespolupracovat. Pokud déšť a chladné teploty zapříčiní nevhodné podmínky pro koupání  venku, není nic snazšího, než jednoduše přejít dovnitř lázní Alpentherme Gastein, kde najdete i termální bazény a sauny.