Chata Limba


Samostatna chata až pro 12 osob v překrásné horské krajině!


Turracher Höhe


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Chata Limba - ubytování v alpském středisku Turracher Höhe. Ubytujte se v moderně vybavené chatě, která se nachází v jednom z nejvýše položených alpských lyžařských středisek v Rakousku a představuje tak ideální výchozí místo pro vaši zimní i letní dovolenou v Alpách. Vyrazit můžete s celou partou nebo rodinou. Chata Limba nabízí útočiště až pro 12 osob v útulných dvou a čtyřlůžkových pokojích.


Popis chaty:

Chata nabízí plnohodnotně zařízenou kuchyň (Mikrovlnka, trouba na pečení, kávovar, mlýnek na kávu, hrnce, pánvičky, komplet sady talířů, příborů, hrnců, pečící plech, dobré nože), saunu a vířivku, wellness, prostorná terasa, lyžárnu/kolárnu, 2 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové ložnice, ubytování pro skupinu až 12 lidí, obytný prostor s televizí a krbem. Na výlety můžete vyrážet rovnou z naší chaty situované přímo u turistických tras a pouhých 850 m od vleků.


Aktivity v okolí:

  1. Turracher See: Turracher See se nachází v nejvyšší části Turracher Höhe. Nabízí krásné prostředí per procházky kolem jezera, pikniky na břehu nebo relaxaci u vody.
  2. Turistické stezky: Turracher Höhe nabízí širokou škálu turistických tras s výhledem na krásnou horskou scenérii a alpskou vegetaci. Pro mě je důležité, abyste se pohybovali po náročných horských túrach.
  3. Cyklistické stezky: Per milovníky cyklistů nabízí Turracher Höhe rozsáhlou síť cyklistických tras, které vedou po horských svazích a lesních cestách.
  4. Adrenalinová aktivita: Turracher Höhe využívá adrenalinové aktivity ve svém přirozeném prostředí. Nejdůležitější částí je centrum Nocky Flitzer, hory a nechybí ani adrenalinový park.
  5. Top lokality v této oblasti: oblast Turracher Höhe má spoustu možností na výlety, jako je Bad Kleinkirchheim a Feldkirchen, jezero Millstaettersee apod.


Karty v ceně:

Turracher Card

- Bezplatná účast na všestranném programu komorníka (různé výlety s průvodcem atd.).

- Další bezplatná jízda s Panoramabahnem do 16:00 hodin (v červenci a srpnu do 17:00 hodin).

- Jedna jízda denně zdarma s lanovkou Kornockbahn (bez přepravy sportovního vybavení).

- Sleva 20 % na celodenní jízdenku na kole nebo 10 % na čtyřhodinovou jízdenku na kole.

- Sleva 10 % na cyklistické kurzy a výlety.

- Jedna denní jízda bobovkou Nocky Flitzer zdarma v době od 10:00 do 11:30 hod.


Butler Bonus Partner

- Intersport Brandstätter & Sportshop Skiworld: získejte slevu 5 % při minimální hodnotě objednávce 50 € a 10 % při nákupu nad 100 €.

- Mythos Edelstein Kranzelbinder: prohlídka s průvodcem zdarma každé úterý v 16:00. V ostatní dny sleva na vstup s Butler Card (6 € místo 8 €) a navíc vybroušený drahokam od Turracher Höhe.

- Nockalmská cesta: 50% sleva pro držitele Turrach Guest Card.

- Hornické muzeum: vstupné 5 € (místo 8 €), děti 3 € (místo 4 €).

- Biosférický park Nockberge: s kartou Butler Card zdarma procházka po kamenných borovicích a bylinná túra s průvodcem (místo 18 €).

- Plazí zoo Nockalm: vstupné pro držitele karty hosta Turrach Card 7 € (místo 9 €), děti 4 € (místo 5 €).

- Muzeum dřeva v Sankt Ruprechtu ob Murau: vstupné 8,50 € (místo 10 €), 1 rodič s dítětem do 15 let 16 € (místo 18 €), rodinná karta 25 € (místo 28 €).


Ceník:


Standardní storno podmínky:

Storno 32 a více před dnem příjezdu je zdarma.

31-15 dní před příjezdem činí storno poplatek 70 % z celkové ceny

14-0 dní před příjezdem činí storno poplatek 100 % z celkové ceny


Platební podmínky:

30% z ceny při objednávce (do 2.dne od potvrzení objednávky)

70% z ceny objednávky 30 dní před dnem příjezdu


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111