Sporthotel Mölltal

• Děti do 4,99 let zdrama, děti do 13,99 let 50% sleva, děti do 17,99 let 20% sleva*

*platí pro děti ubytované se dvěma plně platícími osobami

• Korutanská karta v letní sezóně v ceně! -karta nabízí lanovky, vyjížďky lodí, vstup na koupaliště, do muzeí a mnoho dalšího ZDARMA! 


• Každý den ušetříte desítky euro za vstupy a lístky!Poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Sporthotel Mölltal se nachází v centru města Flattach a nabízí à la carte restauraci a wellness centrum se saunou, infračervenou kabinou, posilovnou, parní lázní a vířivkou. 


V hotelu se nacházíte v Národním parku Vysoké Taury a okolo máte třítisícovky. Pokud se vydáte směrem na západ, můžete navštívit známe horské městečko Heiligenblut a vyrazit na vysokohorskou silnici Grossglockner Hochalpenstrasse, která Vás zavede pod stejnojmenný nejvyšší vrchol Rakouska, případně se můžete vydat na návětevu města Lienz a sjíždět na raftu řeku Möll nebo Drávu. Pokud se vydáte údolím na východ, můžete navštívit lázeňské městečko Mallnitz a přejet do Bad Gastein autovlakem, nebo pokračovat dál údolím do Spittal an der Drau až k jezeru Millstättersee.  Na celý týden budeme mít dostatek výletních cílů a spoustu z nich zdarma díky korutanské kartě, která je v létě v ceně pobytu! Nedaleko je místní koupaliště, hezké koupaliště je i v 5 minut vzdáleném Obervellachu.


Hotel nabízí polopenzi. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou, výhled na hory a koupelnu, Wi-fi.


Na místě se můžete věnovat 13 různým sportovním aktivitám zahrnující rafting, kanoistiku a tenis. Venkovní bazén a horolezecká stěna se nachází 5 minut chůze od Sporthotelu Mölltal. Lyžařské středisko na ledovci Mölltal je vzdálené 10 minut jízdy autem a lze jej navštívit zdarma na Korutanskou kartu.


Cena ubytování zahrnuje od 30.6.- 7.9.2024 „Kärnten Card" (Korutanská karta) pro všechny ubytované, která Vám zajistí zdarma využití lanovek, vstup na pláže a koupaliště, jízdy lodí po korutanských jezerech, vstup do muzeí apod. – až 100 výletních cílů v Korutanech zdarma.


V okolí 10 minut autem nebo pěšky máte hned 3 zážitky zdarma v ceně korutanské karty:

• Lanovka na Mölltalský ledovec - zážitek 3000 m.n.m.

• Lanovka na Ankogel 

• Raggachlucht - nádherná soutěska s valící se vodou a dechberoucími výhledy


Hotel nabízí:

• Ubytování v útulných pokojích

• Snídaně formou bufetu od 7:00 do 10:00

• Večer od 18:00 do 20:00 budete hýčkáni tříchodovým menu s lahůdkami a salátem z hotelové kuchyně

• Karta Kärnten Card pro všechny ubytované- až 100 výletních cílů (lanovky, koupaliště, muzea, apod.) ZDARMA

• Wi-fi

• Parkovací místo


Poloha: 

Cyklostezka 250 m od hotelu, koupaliště 500 m od hotelu, soutěska Raggaschlucht 1,5 km od hotelu, jezero Millstättersee 45 min jízdy autem, turistické stezky od hotelu, ledovec  10 minut jízdy autem. 


Pokoje:

Dvoulůžkový pokoj/Třílůžkový pokoj: pro 2-3 osoby, s manželskou postelí (třílůžkový s postelí navíc), sprcha/WC. Max. Počet osob: 2 dospělí.

Rodinný pokoj: pro 3 - 4 osoby, s manželskou postelí a 2 přistýlkami nebo palandou. Minimální kapacita: 2 dospělí + 1 dítě (nebo 3 dospělí), maximální kapacita: 4 dospělí.


Ceník:

*Cena ubytování zahrnuje „Kärnten Card" (Korutanská karta) pro všechny ubytované.

Kontakt na poptávky a rezervace: 

Mail: rakousko@rakousko.cz

Tel.: +420 776 453 111


Storno podmínky:

Storno 93 a více dní před příjezdem zdarma

92-32 dní před příjezdem činí storno poplatek 40% z ceny objednávky

31-8 dní před příjezdem činí storno poplatek 70% z ceny objednávky

7-2 dní před příjezdem činí storno poplatek 90% z ceny objednávky

1-0 dní před příjezdem činí storno poplatek 100% z ceny objednávky