Gasthof Musikantenwirt** - léto 2024

Annaberg 67, 5524 Annaberg im Lammertal


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Gasthof Musikantenwirt se nachází v malé obci Annaberg v rakouských Alpách. Jedná se o tradiční Gasthof s ubytovacími možnostmi a stylovou rakouskou atmosférou.


Hotel nabízí různé druhy pokojů, včetně jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojů. Všechny jsou zařízeny v tradičním alpském stylu a mají vlastní koupelnu, TV a Wi-Fi ve společných prostorech. Některé pokoje mají také balkon s nádherným výhledem na okolní hory.


V hotelu je k dispozici také restaurace, která nabízí širokou škálu jídel rakouské kuchyně.


Pro hosty, kteří hledají aktivní dovolenou v horách s možností turistiky a cykloturistiky.


Poloha:

Hostinec se nachází v centru obce Annaberg im Lammertal, na nádherném pozadí salcburských hor. Obchody, restaurace, bary jsou umístěny v bezprostřední blízkosti.

Annaberg: 800 m nad mořem, 2 300 obyvatel, 300 km turistických tras, 700 km stezek pro horská kola. dvousedačková lanovka "Riedelkar". Hallstat a vyhlídka 5 Fingers 36 km, Wolfgangsee 48 km, Flachau 26 km, Schladming 44 km, lesní koupaliště Lungötz vzdálené cca 2km. Hrad Hohenwerfen, cca 30km, Ledový svět Werfen 35km, Abtenau 11 km, Salzburg 80 km.


Vybavení:

Hostinec je jednoduchý a typicky zařízený. Pokoj pro hosty se salonkem, oddělená část restaurace pro hosty s polopenzí, sklepní bar, sluneční terasa, dětské hřiště, přístřešek pro motorky a kola, parkoviště cca 3 minuty chůze.

Domluvíte se: němčina, angličtina.


Popis pokojů:

Dvoulůžkové pokoje (cca 16 - 20m²) jsou funkční a vybaveny sprchou / WC a některé s balkonem. Některé pokoje mohou být obsazeny třemi osobami (3. osoba = výška do 1,70 m výška nebo 15,9 let).

Rodinné pokoje (cca 45m²) se 2 samostatné ložnicemi pro rodiče a až 3 děti do 15,9 let, k dispozici koupelna a předsíň (ceny a dětské slevy jako ve dvoulůžkovém pokoji).


V ceně:

 Polopenze-snídaně formou bufetu, 3chodová večeře se salátovým bufetem.

WiFi zdarma ve veřejných prostorách

Tennengau PLUS Card: četné  slevy v Tennengau jako např. na výjezd lanovkou, solné doly Hallein, zážitkový bazén Aqua Salza v Golling, Krippenstein a mnoho dalšího...

Využití veřejného parkoviště


Ceník:


Standardní storno podmínky*:

Storno 62 a více před dnem příjezdu je zdarma.

61 až 15 dní před příjezdem: 30 % z celkové ceny

14 až 7 dní před příjezdem: 60 % z celkové ceny

6 až 0 dní před příjezdem: 100 % z celkové ceny