Penzion Black Sheeps Adventures

Wildalpen/Salza/Hochkar


Kontakt na poptávky a rezervace: rakousko@rakousko.cz  / Tel.: +420 776 453 111


Jednoduché a levné ubytování pro milovníky outdoorových aktivit!


Kühbachau 170, 8924 Wildalpen


Česko-slovenský rodinný penzion nabízející ubytování v 2-10 ti lůžkových pokojích s koupelnou nebo společnými koupelnami. 

Dům se nachází na kraji vesnice Wildalpen, na osamělém místě na kraji lesa. 

Poblíž jsou restaurace,obchod s potravinami, benzinka, tenisové kurty, fotbalové hřiště. 

Toto místo je v létě hojně navštěvované vodáky (řeka Salza) a turisty obdivujícími vrcholy místních Národních parků (Hochschwab, Gessäuse,Ybstallské alpy). 

Penzion je vzdálen  30 min jízdy autem od lanovek lyžařského střediska Hochkar. 

Okolí Wildalpenu je také nakloněno běžkařům.


Okolo domu je velká zahrada s ohništěm a společenským stanem s posezením. Ideální pro narozeninové oslavy, teambuilding, svatby, rozlučky se svobodou a události s větším počtem osob (30 postelí), ale i pro jednotlivce a rodiny. Parkování pro bus i auta zdarma.


Penzion nabízí také raftingové (kanoe) túry,Riverbug, Kanyoning a vodáckou půjčovnu – ceník aktivit níže. 

Ubytování je partner Salzaline – prodej splavenek na Salzu.


Popis pokojů:

Pokoj č.1: Pokoj s více postelemi a výhledem na jižní stranu (směrem k řece) nabízí prostor pro 5-10 osob. Pokoj je vybaven 5ti patrovými postelemi, stolem s lavicemi, a dvěma skřněmi. Koupelna se sprchou, záchodem a umyvadlem na pokoji.


Pokoj č.2: Pokoj je orientován na západ a vybaven 1 patrovou postelí, nabízí tak místo pro 1-2 osoby. Součástí pokoje je skříň, stůl se židlí. Koupelna (nesdílená) se sprchou záchodem a umyvadlem se nachází na patře (naproti pokoje).


Pokoj č. 3: je orientován na sever směr parkoviště. V pokoji jsou 3 dvoupatrové postele, nabízí tak místo pro 4-6 osob. Ve výbavě pokoje je 1 šatní skříň, stůl s lavicenia koupelna se záchodem, sprchou a umyvadlem.


Pokoj č. 4: je orientován na jih, v pokoji je střešní okno, manželská postel, nabízí tak místo pro 1-2 osoby. Ve výbavě pokoje je 1 šatní skříň, křeslo a koupelna se záchodem se sprchou a umyvadlem.


Pokoj č. 5: je orientován na jih. V pokoji je 1 dvoupatrová postel a jedna manželská postel, nabízí tak místo pro 4 osoby. Ve výbavě pokoje je 1 šatní skříň, stůl a křeslo. Koupelna se záchodem, sprchou a umyvadlem jsou k dispozici v přízemí domu (sdílené).


Pokoj č. 6: je orientován na sever, směr parkoviště. V pokoji je manželská postel, nabízí tak místopro 2 osoby. Ve výbavě pokoje je 1 šatní skříň a koupelna se záchodem, sprcha s umyvadlem.


Pokoj č.7: je orientován na jih a je vybaven střešním oknem. V pokoji jsou 2 dvoupatrové postele a manželská postel, nabízí tak místo pro 4-6 osob. Ve výbavě pokoje je 1 šatní skříň a koupelna se záchodem, sprchou a umyvadlem.


Pokoj č.8: je orientován na sever směr parkoviště a je vybaven střešním oknem. V pokoji je manželská postel, nabízí tak místo pro 1-2 osoby. Ve výbavě pokoje je skříň, křeslo a koupelna se záchodem, sprcha s umyvadlem.


Ceník léto 2022:


Stadnardní storno podmínky – léto 2022:

92 a více dní před příjezdem je storno zdarma

91-32 před příjezdem činí storno poplatek 40%

31-9 dní před příjezdem činí storno poplatek 70%

8-0 dní před příjezdem činí storno poplatek 100%


Ceny outdoorových aktivit:

Rafting půldenní: Dospělý 60€, dítě do 15ti let 50€

Rafting celodenní: Dospělý 90€, dítě do 15ti let 70€

Riverbug půldenní: 75€

Riverbug celodenní: 115€

Canyoning: 75€

Kajakkurz: s vlastním vybavení m 75€/den, + 25€/den vybavení.