Mountainbiken-Flachau© SalzburgerLand-Tourismus Fotograf Wolfgang Watzke

Flachau

Špičkové lyžování a sportovní aktivity po celý rok

Flachau, to je perfektně vybavené lyžařské středisko, místo se širokou nabídkou adrenalinových aktivit, jistota kvalitního ubytování a služeb a také čas strávený v obklopení nádherných hor a přírody. Zkrátka dovolená v Rakousku, která vám navždy zůstane v paměti.

Zima ve Flachau: Lyžování (nejen) pro mistry

Ve Flachau se narodil olympijský vítěz Hermann Maier a každoročně se tu koná Světový pohár v lyžování. Zdejší lyžařské středisko se 120 km sjezdovek, spadající pod oblast Salzburger Sportwelt a Ski Amadé, je proto zárukou špičkové kvality. Mapa sjezdovek Flachau napoví, na kterých svazích můžete otestovat svůj lyžařský um, webkamera Flachau zase ukáže aktuální počasí ve Flachau a sněhové podmínky. 

Vyzkoušejte ve Flachau běžky, snowboard nebo free ride lyžování. Ubytování na sjezdovce ve Flachau bude skvělým zážitkem pro celou rodinu. Užijte si romantiku nočního lyžování nebo se rozmazlete ve wellness, které často bývá součástí jednotlivých hotelů.

Léto ve Flachau: Prcházka po alpských hřebenech

Flachau v létě má rozhodně co nabídnout. Pořiďte si ve svém ubytování Flachau Guest Card, která nabízí zvýhodněné vstupné na místní atrakce. Nadmořská výška Flachau činí 900 m. n. m., hory jsou tak téměř na dosah. Vychutnejte si úžasná alpská panoramata a vydejte se na zdejší perfektně upravené turistické nebo cyklistické trasy. 

Pusťte se do dobrodružství a vyzkoušejte zorbing, canyoning, rafting nebo lezení v lanovém centru či v jeskyni. Užijte si pohodové koupání v jezeře Winklersee či Jagersee nebo si je projeďte na kajaku. Navštivte také aquapark ve Flachau, který nabízí zábavu pro celou rodinu.Kde se nachází: